Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Velkoobchodní výprodeje zboží jsou určeny pro velkoobchody a obchodníky obchodující velkoobchodním zbožím a výprodeji.
Velkoobchodní výprodeje obvykle obsahují výprodeje nadnormativních zásob, zboží distributorů, kteří ukončili nebo změnili činnost, zboží z konkurzů a kompletní vybavení podniků a provozoven z Česka i EU.
Snažíme se poskytnou obchodníkům maximální komfort, zadání výprodeje je tedy snadné a detaily výprodeje lze chránit heslem, jež může obchodník sdělovat pouze vybraným zájemcům.
V tuto chvíli jsou publikace a stejně tak náhledy na výprodeje zdarma!

Informace
Autor: PG 06.05.2011

O portálu

Co jsou Výprodeje.cz ?

Výprodeje.cz jsou místem, kde jsou přehledně a na jednom místě zvěřejňovány výprodeje kamenných obchodů, e-shopů, a to nejen jako oznámení o výprodejích ale i včetně seznamů zboží v každém výprodeji.

Naši administátoři kontrolují všechny obchody a výprodeje, aby byla garatována v maximální možné míře kvalita výprodejů.

Je zde k dispozici Inzerce, kde můžete prodávat a poptávat cokoliv potřebujete.

Další službou je sekce Hromadné slevy slevových serverů. Servery vybíráme pečlivě podle kvality slev, historie a referencí zákazníků.
Velký důraz klademe na jednoduchost, přehlednost a možnost filtrovat pouze slevy, které vás opravdu zajímají, čímž vám šetříme čas.

Velkoobchodní výprodeje jsou určeny jako majitelům obchodů, kteří mají šanci využít velkoobchodních nabídek, tak obchodníkům, kteří zprostředkovávají prodej velkoobchodních výprodejů.

Více o fungování portálu naleznete v Nápovědě u každé sekce.

Sekce portálu

  • Články - čtení na téma výprodeje, slevy, outlety a další

 


TOPlist