Inzerce Výprodeje zboží Hromadné slevy Slevy na mapě Slevy e-mailem

Velkoobchodní výprodeje zboží jsou určeny pro velkoobchody a obchodníky obchodující velkoobchodním zbožím a výprodeji.
Velkoobchodní výprodeje obvykle obsahují výprodeje nadnormativních zásob, zboží distributorů, kteří ukončili nebo změnili činnost, zboží z konkurzů a kompletní vybavení podniků a provozoven z Česka i EU.
Snažíme se poskytnou obchodníkům maximální komfort, zadání výprodeje je tedy snadné a detaily výprodeje lze chránit heslem, jež může obchodník sdělovat pouze vybraným zájemcům.
V tuto chvíli jsou publikace a stejně tak náhledy na výprodeje zdarma!

Informace

Velkoobchodní výprodeje

Velkoobchodní výprodeje jsou určeny pro velkoobchody a obchodníky obchodující velkoobchodním zbožím a výprodeji.
Velkoobchodní výprodeje obvykle obsahují výprodeje nadnormativních zásob, zboží distributorů, kteří ukončili nebo změnili činnost, zboží z konkurzů a kompletní vybavení podniků a provozoven z Česka i EU.

Zadání velkoobchodního výprodeje se provádí v uživatelském menu, v sekci VO výprodeje. Pro zadání je třeba mít založenou firmu a ochod, ke kterým se výprodej bude vázat. Pokud žádná firma nebo obchod neexistují, potom je to první krok, který je při zadání výprodeje nabídnut. 
Zadání samotné je rozděleno do tří fází - zadání hlavních informací o výprodeji, nahrání příloh a zadání zboží, pokud je součástí.

Při zadání lze volit které informace budou veřejně přístupné, a které až po zadání zvoleného hesla. O toto heslo má kdokoli možnost požádat zadavatele výprodeje pomocí kontaktního formuláře. Zadavatel může heslo případně sdělovat svým obchodním partnerům pro každý výprodej a nebo zadávat vždy stejné.

V současné době je v rámci zaváděcího provozu zadávání výprodejů zdarma. Do budoucna bude podmíněno zpoplatněnou registrací a nebo spoluprácí na bázi provize za zprostředkování obchodu, kde Výprodeje.cz budou zprostředkovatelem mezi zadavatelem výprodeje a zájemcem o koupi.

V případě zájmu o obchodní spolupráci mimo Výprodeje.cz nás prosím kontaktujte. 

 


TOPlist